• Zvýšenie poplatku ŠKD

• 21. 12. 2017
        • Oznamujeme rodičom, že mesačný príspevok za pobyt v Školskom klube detí Základnej školy Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš je zvýšený na 5,50€ s platnosťou od 1.1. 2018.

• Tetrapaková liga

• 11. 12. 2017
        • 13. decembra 2017 prebehlo na Mestskom úrade v Liptovskom Mikuláši vyhodnotenie súťaže Tetrapaková liga 2017. Naša škola získala pekné 3.miesto s priemerom 1,55 kg na žiaka. Všetkým žiakom a rodičom, ktorí počas celého roka umývali a odkladali tetrapaky, ďakujeme. Recyklovaním pomáhame prírode a preto s vami počítame aj počas ďalšieho ročníka.

• Vianočný charitatívny jarmok

• 7. 12. 2017
        • Pozývame vás na Vianočný charitatívny jarmok, ktorý organizuje ZŠ Apoštola Pavla. Jarmok bude v tretiu adventnú nedeľu 17.12.2017 v čase od 7.30 do 12.30 hod. Pri obidvoch vchodoch do kostola budú žiaci ponúkať svoje výrobky a tiež vianočné pečivo a vianočné oplátky. Príďte sa na nás pozrieť a podporiť našu katolícku ZŠ a misie. Nech dobrý Pán odmení Vašu dobrotu a štedrosť.

• Svätý Mikuláš v škole

• 7. 12. 2017
        • V stredu 6. decembra navštívil našu školu už tradične svätý Mikuláš, biskup z Myry. Sprievod mu robili anjeli. Žiaci 1. stupňa si pre Mikuláša pripravili pesničky, básničky a kresby. Všetci si aj zasúťažili a spoločne zbierali body do celoškolskej súťaže. Všetkých sv. Mikuláš obdaroval sladkosťami.