• Oznam ŠKD

• 28. 8. 2018
        • Poplatok za ŠKD sa bude uhrádzať bankovým prevodom. Výška príspevku na čiastočnú úhradu nákladov v školskom klube detí sa nemení, zostáva 5,50 € na mesiac. Pokyny k platbe nájdete v prílohe.

• Oznam o začiatku školského roka

• 24. 8. 2018
        • Riaditeľstvo ZŠ Apoštola Pavla oznamuje, že školský rok 2018/2019 sa začína v pondelok 3. septembra svätou omšou v kostole sv. Mikuláša o 8:00 hod. Prváci budú na sv. omši s rodičmi. Žiaci ostatných ročníkov budú s triednymi učiteľkami. Stretnú sa 15 minút pred sv. omšou pred kostolom, aby počas sv. omše sedeli spolu so svojimi triedami. Po sv. omši sa spoločne presunú do školy, kde bude slávnostné otvorenie školského roka a  žiaci dostanú aktuálne pokyny na nasledujúce dni.

• Oznam ŠVJ

• 21. 8. 2018
        • Prosíme rodičov, ktorí majú záujem o stravovanie v školskej výdajni jedla od 4. 9. 2018 aby sa v čase od 27. do 31. augusta 2018 od 14:00 do 15:00 hod. zastavili u vedúcej školskej jedálne pri ZŠ za účelom zaevidovania dieťaťa v elektronickom systéme, zakúpenia čipu k výdaju stravy v hodnote 6,60 €. Zároveň Vám bude pridelený variabilný symbol stravníka, na základe ktorého budú evidované platby za stravné. Prihlášku na stravu nájdete na stránke školy. Tento oznam sa týka predovšetkým nových stravníkov, ktorí sa doteraz v našej ŠVJ nestravovali.

Ďakujeme za pochopenie.

ZŠ Apoštola Pavla