• Súťaž Všetkovedko

• 29. 1. 2020
        • Aj v školskom roku 2019/2020 zavítal do našej školy VŠETKOVEDKO, aby rozpútal veľký súboj o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími. Mnohí z našich žiakov získali krásne umiestnenia a pekné vecné ceny. Titul Všetkovedko školy patrí Nelke Homolovej, žiačke 2. triedy. K úspechu gratulujeme.

• Slávnostná odpustová svätá omša

• 24. 1. 2020
        • V piatok 31.1. 2020 o 10:00 hod. budeme v  našej školskej kaplnke sláviť odpustovú svätú omšu pri príležitosti sviatku Sv. Jána Bosca, patróna školskej kaplnky. Slávnostným celebrantom bude kňaz Michal Holík z farnosti Lokca na Orave, ktorý bol súčasťou našej farnosti i školy v rokoch 2016 - 2019.

Srdečne Vás pozývame.

• Bože, chráň našu školu....

• 7. 1. 2020
        • V mene Božom začneme vyučovanie v novom kalendárnom roku v stredu 8. januára 2020 rannou svätou omšou o 7.15 v školskej kaplnke. Svätá omša bude zo spomienky na blahoslaveného Titusa Zemana, mučeníka za duchovné povolania, relikviu ktorého máme v našej kaplnke.

Počas dňa sa uskutoční posviacka tried a priestorov školy. Pána kaplána a miništrantov budú pri posviacke sprevádzať aj koledníci Dobrej noviny.

V jubilejnom 25. ročníku s témou Buďme požehnaní(m) podporí Dobrá novina dlhoročnú spoluprácu s Katolíckou diecézou Lodwar, ktorá sa nachádza na severe Kene. Svojimi rozmanitými pastoračnými a rozvojovými programami sa stará o dušu aj telo obyvateľov Turkany. Dobrá novina z výťažku zbierky podporí aj ďalšie rozvojové projekty pre ľudí v núdzi v ďalších krajinách Keňa, Etiópia, Južný Sudán, Uganda, Kamerun, Rwanda a Tanzánia.