• Hodnotenie predmetov

• 30. 4. 2020
        • Vážení rodičia, milí žiaci,

na základe usmernenia Ministerstva školstva SR máme povinnosť oznámiť Vám nehodnotenie tých predmetov, ktoré pôvodne boli hodnotené, avšak podmienky v čase prerušeného vyučovania neumožňujú naplniť ciele predmetu kvalitnou/plnohodnotnou realizáciou.

Po konzultácii s pedagógmi Vám oznamujeme, že absolvoval / neabsolvoval namiesto hodnotenia bude na vysvedčení v druhom polroku z týchto predmetov:

2. až  4.ročník

Hudobná výchova

Výtvarná výchova

Telesná a športová výchova

Pracovné vyučovanie

Rímskokatolícke náboženstvo

5. až 9.ročník

Hudobná výchova

Výtvarná výchova

Telesná a športová výchova

Občianska náuka

Rímskokatolícke náboženstvo

Absolvoval - aktívna práca v období pred karanténou a tiež aktívna práca pri vypracovaní úloh zadaných v rámci dištančného vzdelávania, t. j. žiak pracuje na zadaných úlohách, komunikuje s vyučujúcim, odstraňuje nedostatky, snaží sa.

Neabsolvoval – v prípade, že žiak ani pred karanténou nepracoval a ani počas karantény nie je od žiaka žiadna spätná väzba.

V prvom ročníku sa v čase mimoriadnej situácie priebežné aj záverečné hodnotenie realizuje formou slovného hodnotenia.

spôsobe hodnotenia ostatných vyučovacích predmetov (známkou alebo slovne) Vás budeme informovať.