• Info pre rodičov

• POKYNY PRE RODIČOV :

1.     ŠKD je v prevádzke ráno od 6.00-8.00 a popoludní do 16.00 hod.

2.     Mesačný poplatok za žiaka v ŠKD je 15 €, treba ho vyplatiť na tri mesiace dopredu na číslo účtu (bližšie v časti pokyny k platbe).

3.     V čase prípravy na vyučovanie si deti precvičujú učivo a vypracujú domáce úlohy.

4.     Žiadosť a zápisný lístok prosíme vyplniť kompletne z obidvoch strán. Na zadnú časť zápisného lístku zapíšte krúžky, ktoré dieťa navštevuje, spôsob a čas odchodu zo ŠKD. Zmenu odchodu oznámte vychovávateľke písomne.

5.     Počas záujmovej činnosti zhotovujeme výrobky a pracujeme s rôznymi materiálmi: papier, kartón, drevo, textil, vlna, koženka, polystyrén ... Prosíme rodičov, pokiaľ majú možnosť, môžu prispieť k vybaveniu ŠKD. Veľmi pekne ďakujeme.

6.     Do školského klubu si každé dieťa prinesie: toaletný papier, tekuté mydlo a rodinné balenie hygienických vreckoviek. Podľa uváženia rodičov si deti prinesú domáce veci na prezlečenie.

7.     Počas činnosti školského klubu detí, žiaci nepoužívajú mobil.

Telefónne čísla: škola........................................044 5514522

jedáleň....................................0903/982520