• 2020/2021

      • Krajské kolo

          • Sabína Sofia Szuperáková

          • účasť
          • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2020/2021
          • Beáta Kultanová

          • účasť
          • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2020/2021
          • Karolína Kögelová

          • účasť
          • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2020/2021
          • Beáta Kultanová

          • účasť
          • Piráti krásy · Krajské kolo · 2020/2021
          • Karolína Kögelová

          • účasť
          • Piráti krásy · Krajské kolo · 2020/2021
          • Sabína Sofia Szuperáková

          • účasť
          • Piráti krásy · Krajské kolo · 2020/2021
      • Okresné kolo

          • Michaela Bobušová

          • 3.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín - próza · Okresné kolo · 2020/2021
          • Sabína Sofia Szuperáková

          • 3.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín - poézia · Okresné kolo · 2020/2021
          • Sabína Sofia Szuperáková

          • 1.miesto
          • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2020/2021
          • Michaela Bobušová

          • 2.miesto
          • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2020/2021
          • Karolína Kögelová

          • 3.miesto
          • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2020/2021
          • Beáta Kultanová

          • 1. miesto P7
          • Pytagoriáda P6-8 · Okresné kolo · 2020/2021
          • Richard Didek

          • 7.-8. miesto P6
          • Pytagoriáda P6-8 · Okresné kolo · 2020/2021
          • Lea Hrmová

          • 11. miesto P8
          • Pytagoriáda P6-8 · Okresné kolo · 2020/2021
          • Alex Kögel

          • 1.-2. miesto P4
          • Pytagoriáda P3-5 · Okresné kolo · 2020/2021
          • Andrej Kultan

          • 1.-2. miesto P5
          • Pytagoriáda P3-5 · Okresné kolo · 2020/2021
          • Matej Pecucha

          • 5. miesto P3
          • Pytagoriáda P3-5 · Okresné kolo · 2020/2021
          • Alex Peter Prokopčák

          • 10. miesto P3
          • Pytagoriáda P3-5 · Okresné kolo · 2020/2021
          • Beáta Kultanová

          • 1.miesto
          • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
          • Sabína Sofia Szuperáková

          • 1.miesto
          • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
    • Kontakty

      • Základná škola Apoštola Pavla Liptovský Mikuláš
      • apostolapavla@gmail.com
      • +42144 5623480 - zborovňa; +42144 5514522 - ekonóm; 0911932714 - RŠ
      • Ul. J. Janošku 11, 03101 Liptovský Mikuláš
      • 170 600 79
      • apostolapavla@gmail.com
      • apostolapavla@gmail.com
      • telefón školská jedáleň - 0903 982 520
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje