• Vedomostné súťaže

• Filatelistická olympiáda

Naši žiaci Daniel Vajs a Ján Chlistek zo šieteho ročníka sa 9.6.2017 zúčastnili filatelistickej olympiády- celoslovenské kolo, kde získali krásne druhé a tretie miesto.

Gratulujeme!

Filatelisti.pdf

Maksík 2016/2017

Aj v školskom roku 2016/2017 sa niektorí žiaci zapojili do matematickej súťaže MAKSÍK.

Súťaž bola počas školského roka rozdelená do piatich kôl, v každom kole bolo päť úloh, ktoré občas prevetrali mozgové závity nielen deťom ale aj ich rodičom :-)

Tí, ktorým sa v súťaži darilo najviac a počtom získaných bodov sa zaradili medzi 30 % najúspešnejších riešiteľov, dostali diplom s titulom „najmúdrejší Maksáčik" a darček.

Matematický expres _15.02.2017

V tomto škoslkom roku sa po prvýkrát zúčastnili naši siedmaci - R. Mlynček, M. Baláž a T. Hrmo, matematickej online súťaže - MATEMATICKÝ EXPRES.

Počas 90 minút sa popasovali s rôznymi úlohami a získali krásne 35. miesto spomedzi všetkých súťažných držstiev v kategórii sedem. Gratulujeme.

Súťaž Všetkovedko

Naši žiaci sa aj v tomto školskom roku zapojili do vedomostnej súťaže Všetkovedko, kde získali krásne umiestnenia a pekné vecné ceny. K úspechu gratulujeme.

Biblická olympiáda

30. 01.2017 sa u nás konalo školské kolo Biblickej olympiády. Žiaci druhého stupňa predviedli výborný výkon, za ktorý dostali krásne vecné odmeny a diplom.

Víťazom gratulujeme:

Ema Kogelová (7. ročník)

Alžbeta Mlynčeková (9. ročník)

Martin Kovalčík (5. ročník)