• Voľnočasové aktivity

•

Ako skúsení učitelia veríme, že ak nájdeme to, čo nás baví a skutočne napĺňa, tak prežijeme spokojný a šťastný život. Preto v našej škole nájdete  širokú škálu krúžkov, na ktorých pomáhame deťom spoznávať čaro vedy, umenia, športu a tiež aj ručných prác. Naším cieľom je zabezpečiť zmysluplné, náučné a zábavné prežívanie voľného  času pre deti všetkých ročníkov našej školy. Využívame unikátne metodické postupy, rôznorodé materiály a pomôcky. Deti sprevádzajú naši skúsení a kvalifikovaní učitelia, ktorí im pripravujú originálne aktivity, z ktorých si odnesú oveľa viac, než len zábavu a radosť.

• Chceme vedieť po nemecky

•

V súčasnom globálnom svete sa nezaobídeme bez znalosti cudzích jazykov. Zvlášť my, Slováci, malý národ uprostred Európy. Ukazuje sa, že ovládať jeden cudzí jazyk v súčasnosti a v našich podmienkach nestačí. Ak sa chceme cítiť ako európski občania, je potrebné vzdelávať sa v jazykoch, ktoré sú v Európe najviac rozšírené. Angličtina je povinná jazda a v našich stredoeurópskych podmienkach druhá voľba je jednoznačne nemčina. Tento jazyk má na našom území historický základ a v minulosti sa v mnohých oblastiach Slovenska používal ako bežná reč ľudu. No a už vôbec nepochybujeme o tom, že mnohí Slováci aj v súčasnosti pracujú v nemecky hovoriacich krajinách. Preto sme sa rozhodli poskytnúť deťom možnosť získať aspoň základy komunikácie v tomto jazyku.

• Čas kedy sa stretávame
      • Obvykle sa stretávame každý piatok ráno o 7:00.

V prípade, že sa krúžok nemôže z rôznych dôvodov uskutočniť, budem vás vopred informovať.

• Domáca úloha
      • Ak vám náhodou zadám domácu úlohu, tak si ju nájdete aj tu.

• Užitočné linky
      • Ak nájdem niečo zaujímavé na internete, tu vám zverejním link.wink

• Otázky
      • Ak by ste mali na mňa nejaké otázky, tu je moja mailová adresa:

danielakl511@gmail.com

Neváhajte a napíšte mi.smiley

• Vianoce
      • Blížia sa nám Vianoce, tak sa naučíme vianočnú pieseň.

• Cestovanie
      • Niekedy sa vyberieme virtuálne do niektorej nemecky hovoriacej krajiny a porozprávame si o nej.