• Privítanie začínajúcich pedagógov - 24.11.16

• 11. 1. 2017
        • Dňa 24.11.2016 sa na Spišskej Kapitule uskutočnilo privítanie začínajúcich pedagógov, na ktorom sa zúčastnila aj naša pani učiteľka Michaela Halahijová. Pani riaditeľku a pani učiteľku, ale aj ostatných pedagógov, srdečne prijal a privítal Mons. biskup Štefan Sečka, ako aj riaditeľ školského úradu, pán Maroš Labuda. Z podujatia si všetci prítomní odniesli hlavne povzbudivé slová a silu do ďalšej práce s mládežou.

• Deň s jablkom

• 11. 1. 2017
        • Deň s jablkom

V dňoch 25. – 27.10.2016 sa v našej škole uskutočnili  tradičné jablkové hody. Pod názvom Deň s jablkom sa konali trochu netradične.  Dobroty piekli a predávali žiaci 8.ročníka. Pribudla aj čerstvo vyrábaná jablková šťava, ktorá všetkým chutila. Nečudo, veď bola, podobne ako všetky dobroty, vyrobená z jabĺčok  z našich školských  jabloní. Finančný výťažok z akcie bude poukázaný na misijné účely.